20 MART 2023 PAZARTESİ günlük burç yorumları… Su ve toprak burçları derinden sarsılıyor…

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)

Partnerinize veya yakınınızdaki birine büyük bir şefkat ve anlayış gösterme eğilimindesiniz, bu nedenle muhtemelen sevdiğiniz bir ortamda güzel bir gün geçireceksiniz. İster partnerinizin duygularıyla ve dolambaçlı yönleriyle gerçekten ilgilenin ister birini daha iyi tanımaya çalışın, her halükârda çekiciliğinizi kanıtlayacaksınız. Geri planda yürüttüğün işlerden maddi kazanç sağlayabileceğin bir gün. Aynı zamanda, öz değer algını güçlendirebileceğin etkiler de mevcut. Psikolojik ya da fiziksel sağlığınla ilgili de bir konuda tamamlanma ve sonuçlanma yaşayabilirsin. Gün genelinde ise kariyerin, maddi konuların ve sağlığınla ilgili destekleyici etkiler altında olacaksın.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Yeni haftaya başlamış olmanıza rağmen, aklınız hala hafta sonunda, bu yüzden sorumluluklardan kaçınmak için her türlü çabayı gösteriyorsunuz. Bunu türlü bahaneler bularak yapabilirsiniz, belki başınızın ağrıdığını ileri süreceksiniz. Bedeninizi söz konusu olmayan bir şeyi hissetmesi için etkilemeye çalışmayın. Gün genelinde özel ve sosyal ilişkilerin, iş birliklerin, ortaklıkların, maddi konuların açısından şanslı olabilirsin. Sosyal hayatın ve sosyal ilişkilerin ile ilgili bir konuda sonuçlanma ve tamamlanma yaşayabilirsin. Akşam saatlerinde ise sürpriz planlar, programlar yapabilir veya sosyal çevrendeki kişilerden sürpriz haberler alabilirsin. Gün genelinde, uzakta yaşayan aile büyükleriyle görüşebilirsin. Aynı zamanda yayıncılık, hukuki konular ve eğitimle alakalı bazı gündemlerin olabilir.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs – 21 Haziran)

Hafta daha yeni başladı ama sizin için hafta sonu devam ediyor gibi görünüyor. Aklınızda eğlenceden başka bir şey yok ve işten kaçınmak için elinizden geleni ardınıza koymuyorsunuz. Ne yazık ki odaklanamıyorsunuz, ancak buna karşı savaşmaya çalışmalısınız çünkü işleri eninde sonunda yapmak zorunda kalacaksınız. Gün genelinde de kariyerin ve maddi konularınla ilgili önemli görüşmeler yapabilir ve fayda sağlayabilirsin. Aynı zamanda kariyerinle alakalı bir konuda tamamlanma ve sonuçlanma yaşayabilirsin. Akşam saatlerinde ise sürpriz gelişmeler olabilir.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 22 Temmuz)

Geçmişe olan güçlü bağlılığınız bugün su yüzüne çıkıyor gibi görünüyor. Anılarınızın tadını çıkarın ve onları özel biriyle paylaşmak için zaman ayırın. Ancak, zaman algınızı kaybetmemeli, şimdiyi yaşadığınızı unutmayın. Bu nedenle bugün herhangi bir sorumluluk almaktan kaçınmaya çalışmayın çünkü herkes gibi işinizin başında olmanız gerek. Gün içinde, sosyal çevrendeki kişilerle işbirliği içinde olabilirsin. Aynı zamanda sosyal ilişkilerinden ve ortaklıklarından fayda görebilirsin. İletişiminin ve görüşmelerinin yoğun olabileceği bir gün. Yayıncılıkla, turizmle, hukuki konularla ve eğitimle alakalı bir sonuçlanma, tamamlanma yaşayabilirsin. Uzakta yaşayan tanıdıklarınla bir araya gelebilir, haberleşebilir, görüşmeler yapabilirsin. Akşam saatlerinde ise sürpriz haberler alabilirsin.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bir üstünüzle ilişkiniz istediğiniz yönde ilerliyor gibi göründüğü için iyi bir hafta başlangıcı yapıyorsunuz. Ancak, dertlerin bittiğini düşünerek acele etmeyin çünkü işler henüz yoluna girmemiş ve önünüze başka engeller de çıkacak gibi görünüyor. Bugünlerde sorumluluklarınızı çok ciddiye almalısınız. Gün genelinde maddi konuların, iş görüşmelerin, ortaklıkların ve ilişkilerin açısından destekleyici ve şanslı etkiler altında olacaksın. İşbirliğinden faydalar görebilirsin. Finansal konularla ya da sağlığınla ilgili görüşmeler yapabilirsin ve bir sonuçlanma, tamamlanma yaşayabilirsin. Akşam saatleri ise sürpriz gelişmelere açık bir zaman dilimi.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos – 22 Eylül)

Bu Pazartesi günü, sizi tüm sorumlulukları almaya motive ediyor. Bugün aldığınız ekstra sorumluluklar finansal kaygılarınızdan kaynaklanıyor. Bu, fazladan birkaç saat çalışmak veya fazladan vardiya almak isteyebileceğiniz anlamına gelir. Gün içinde uluslararası ticaret, medya, yayıncılık, eğitim ya da hukuki konularla ilgili işlerde kazanç sağlayabilir, işbirliğinden ve ortaklıklardan yarar görebilirsin. Aynı zamanda uzak şehirlerden kişilerle bir araya gelebilir, görüşmeler yapabilir ve yeni karşılaşmalar yaşayabilirsin. Bugün ortaklıklarınla, işbirliklerinle, özel hayatınla ilgili bir konuda tamamlanma, sonuçlanma yaşayabilirsin. Akşam saatlerinde ise sürpriz görüşmeler yapabilir, sürpriz haberler alabilirsin.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 23 Ekim)

Bugün oldukça kararsız görünüyorsunuz ve en sevdiğiniz aktivite herkesin niyetini sorgulamak olacak. Bu, işinizle ilgili görevlerinize odaklanmanız için size yeterli zaman bırakmayabilir, bu nedenle herhangi bir şeyi halletmek istiyorsanız şüphelerinizi azaltmak isteyebilirsiniz. Bunu yapmazsanız, davranışlarınızla başkalarını gücendirme riskini de almış olursunuz. Gün içinde maddi konularla, ödemelerinle, borçlarınla, alacaklarınla ya da ailenin parasıyla ilgili bazı güzel gelişmeler yaşayabilirsin. Para girişlerin olabilir. Aynı zamanda yakınlarının sağlığıyla ilgili de bazı görüşmeler yapman mümkün. Bugün işin, sağlığın ya da yakınlarının sağlığı ile ilgili bir tamamlanma ve sonuçlanma yaşayabilirsin. Akşam saatlerinde ise sürpriz gelişmeler olabilir.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim – 22 Kasım)

Görünüşe göre duygularınızı saklamaya çalışıyorsunuz ve hatta hissettiklerinizin odaklanmanıza engel olmasından endişeleniyorsunuz. Motivasyonunuzu bulmaya çalışmanız çok iyi ama duygularınızı bir kenara bırakmamaya çalışın çünkü bu tutum sizi daha sonra hüsrana uğratabilir. Son zamanlarda yaşadığınız bir şey yüzünden böyle hissediyor olabilirsiniz. Gün içinde ilişkinle, ticari ortaklıklarınla, sözleşmelerle, anlaşmalarla alakalı önemli görüşmeler yapabilir, önemli kararlar verebilirsin. Bazı Akrepler için evlilik kararı gündemde olabilir. İlişkinle ya da çocuğunla alakalı bir konuda sonuçlanma ve tamamlanma da yaşayabilir, bir karar verebilirsin. Akşam saatleri ise sürpriz gelişmelere açık bir zaman dilimi.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım – 21 Aralık)

Bugün, başkalarının sizin hakkınızda söylediklerine ve düşündüklerine karşı çok daha duyarlı hissediyor olabilirsiniz. Endişelerinizi kendinizi motive etmek için kullanabilir ya da eleştirilerin sizi ezmesine izin verebilirsiniz. Bu durumla nasıl başa çıkacağınız tamamen size kalmış. Kariyeriniz açısından harika bir zaman, gereksiz endişeler veya kötü niyetli dedikodular nedeniyle bunu kaçırmayın. Gün içinde işinle, sağlığınla alakalı bazı görüşmeler yapabilir ve işbirliklerinden, ortaklıklardan kazanç sağlayabilirsin. Ev ya da aile ile ilgili bir konuda bir tamamlanma ve sonuçlanma yaşayabilirsin. Ailenden maddi destek görebilir ya da aile içindeki öz değer algını güçlendirebilirsin. Akşam saatlerinde ise evin ya da ailenle ilgili sürpriz gelişmeler yaşanabilir.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık – 20 Ocak)

Profesyonel hayatınızda işler istediğiniz yönde gidiyor gibi görünüyor. Bir yetkiliyle, önümüzdeki günleri etkileyecek başarılı bir toplantı yapıyor olabilirsiniz. Başarınızın tadını çıkarın ancak tüm hafta boyunca olabildiğince motive olmanız gerektiğinin farkında olun. Gün içinde, aşk hayatın ya da çocuklarınla ilgili bazı görüşmeler yapabilir, işbirliklerinden fayda görebilirsin. Çocuğumla ilişkilerin açısından destekleyici etkiler altında olacaksın. Özel hayatında ise dostların, yakınların aracılığıyla yeni tanışmalar yaşaman mümkün. Çocuğunun eğitimi ya da ticari işlerinle ilgili bir sonuçlanma ve tamamlanma da yaşayabilirsin. Akşam saatlerinde ise sürpriz haberler alabilirsin.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak – 18 Şubat)

Bu haftaya büyüleyici bir şekilde başlıyorsunuz ama yine de etrafınıza tuğladan bir duvar örüyorsunuz. Bu kadar çekici ve açık olmanıza rağmen, gerçek duygularınızı göstermeye istekli görünmüyorsunuz. Gün boyunca bu şekilde davranacaksanız, diğer insanların sizinle etkileşim kurması oldukça zor olacak. Gün içinde ailenle ilgili ya da gayrimenkul konularınla ilgili bazı görüşmeler yapabilir, kazanç sağlayabilir ve işbirliklerinden fayda görebilirsin. Ailenle aranda para alışverişin olabilir. Parasal konularla ilgili bir tamamlanma ve sonuçlanma yaşayabilirsin. Akşam saatleri ise sürpriz gelişmelere açık bir zaman dilimi.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat – 20 Mart)

Bu Pazartesi gününe, oldukça duygusal ve yoğun bir hafta sonundan sonra geçiş yapıyorsunuz, bu nedenle aklınız hala orada gibi görünüyor. Kendinizi biraz güvensiz ve huzursuz hissediyor olabilirsiniz, ancak böyle hissetmeniz için ortada hiçbir neden yok. Görevlerinize odaklanmaya çalışın, göreceksiniz ki gün kısa sürede bitecektir. İyimser olmaya çalışın çünkü bu, mücadele gücünüzü artıracak ve istediğinizi elde etmenize yardımcı olacaktır. Ticari anlaşmaların, yakın çevrenle iletişimin, görüşmelerin açısından destekleyici etkiler altında olacaksın. Kendinle ya da işlerinle ilgili bir konuyu sonuçlandırabilirsin. Akşam saatlerinde ise sürpriz haberler alman mümkün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir