Bu burçlar depresyona girebilir: Astrolojiye göre hangi burçlar sevgililerinden ayrılabilir? Günlük burç yorumları…

Astrolojinin etkisine inananlardansınız bu yorumlar tam size göre. Bazı burçlar, önümüzdeki günlerde ikili ilişkilerinde ayrılık yaşayabilir. Koç, Başak ve İkizler burçları sinirli bir ruh haline kavuşabilir. Ani ruh değişimleri arkadaşlıklarında da olumsuz yönde kararlara sevk edebilir. Bazı su grupları burçlarının da sağlık sorunları baş gösterebilir.

Hangi burçları neler bekliyor?

Koç Burçları

Güne suratsız bir merhaba diye Koç burçları, iş hayatlarının yanı sıra günlük hayatlarında da olumsuzluklar yaşıyor. Dürüstlük sorgulamalarıyla meşhur olan Koçlar, bu durumdan biraz uzaklaşmalı. Hayatı normal akışına bırakmaları gerektiğini fark etmesi gereken Koç burçları, sır sakladıkları zannedilerek çevrelerinden olumsuz tepkiler alabilirler.

Boğa Burçları

Duyguların yoğunlaştığı bir günden geçen Boğa burçları, biraz sakinlik ve huzur için sabretmeliler. Sabırsız kararları ayrılıklara yol açabilir. Kendilerini dinleyip, kararlarını bunlara göre vermeleri gereken Boğalar, karşılaşılan problemlere dur demeyi bilmeliler.

İkizler Burçları

İkizler burçlarının, sezgileri ve algılama güçleri artmış gibi görünüyor. Anlama gücünün ötesindeki şeyleri anlayabiliyorsunuz. Gereksiz durumlardan uzaklaşın, sadeleşin. Olmayan şeyleri okumaya ve hayatınızı gereksiz yere karmaşıklaştırmaya çalışmamalısınız.

Yengeç Burçları

Gezip tozmayı seven Yengeç burçları, arkadaşlarına vakit ayırmaya başlamalılar. Tek başlarına gezmek bir yerden sonra sıkıcı gelebilir. Sevdikleriniz sizden ilgi bekliyor olabilir.

Aslan Burçları

Duygusal gerilimler yaşayan Aslan burçları, olayların tam orta noktasında kalabilirler. Belki kalabalık ortamlarda bir süre uzak kalmak size iyi gelebilir. Tek kalmayı tercih edin. Diplomatik olmaya çalışın ve çatışmalardan uzak durun.

Başak Burçları

Terazi Burçları

Tepkileriniz nedeniyle çevrenizden uzaklaşıyorsunuz. Kararlılığınızı yapıcı bir yöne doğru evirmelisiniz.

Eski hesapları yeniden açma eğiliminiz var. Gücenme nedenlerinizi belirleyip, daha sonra tepkinizi vermelisiniz. Tepkiler konusunda dikkatli olmalısınız.

Akrep Burçları

Tamamen sahiplenici olan ve deneme yanılma yoluyla devam eden Akrepler, çatışmalara yol açabilir. Sakin olmanız gereken bir dönemdesiniz. Etrafınızdaki diğer kişilerin söylediklerine de kulak verin. Olağandışı durumlara karşı mücadeleci olun.

Yay Burçları

Yay burçları, başkalarına bu kadar kulak kesilmeyi bırakmalısınız. Meseleleri anlamak için zaman ayırmanız gerektiğini fark edin. Her alanda ve her kararda iki kez düşünmeniz bazen olumsuz olabilir. İkili ilişkilerde daha iyi bir etkileşime girdiğinizi söyleyebiliriz.

Oğlak Burçları

Biraz alıngan bir dönemde olan Oğlak burçları, bu davranışlarıyla başlarını belaya sokabilir. İş yerinde fevri davranmaktan vazgeçin. Kıskanç davranarak da partnerinizle çatışıyorsunuz. Önce çevrenizdekilerin ne dediğini anlamaya çalışın.

Kova Burçları

Yaşadığınız her şeye çok duygusal bakmayı bırakmalısınız. Agresif davranışlarınızla iş yerinde istenmeyen bir imaj yaratabilirsiniz. Bu kadar karamsar olmayın. Sevdiklerinizi hayal kırıklığına uğratmayın.

Balık Burçları

Yine çok duygusal bir günde olan Balıklar, bugün işleri oldukça başarılı yönetiyorsunuz. Bu duygusallığı biraz azaltmanız gereken dönemdesiniz. Karşı cinsle ilişkilerinizde çok olumlu sonlar sizi bekliyor. Yalnızca biraz daha sakin ve sabırlı olmalısınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*