Realme 12+ 5G’nin lansmanı yakında

Realme, Malezya’da Realme 12+ 5G ve 12 Pro+ 5G akıllı telefonlarının lansman tarihini doğruladı. Daha önce, Pro olmayan modelin tam özellik listesi bir sızıntıyla ortaya çıkmıştı. Şimdi ise, Realme 12+ 5G’nin Hindistan’da da piyasaya sürüleceği resmi olarak duyuruldu. Hatırlanacağı üzere, marka geçen ay ülkede Realme 12 Pro 5G serisini tanıtmıştı.

Realme Hindistan şubesi, #OneMorePlus etiketiyle X platformunda (eski adıyla Twitter) bir tanıtım paylaştı. Şirket, yaklaşmakta olan cihazı son değer orta segment telefon olarak tanıtıyor. Akıllı telefonun adı açıkça belirtilmese de, Realme 12+ 5G olması bekleniyor.

Realme 12+ 5G’nin lansmanı yakında

Yakında çıkacak olan akıllı telefonun mikrositesi de Realme Hindistan’ın web sitesinde yayında. Şirket, akıllı telefon endüstrisinin tarihinde görülmemiş 12 yeniliği barındırdığının doğrulandığını iddia ediyor. Listeleme, ayrıca deri dokulu arka paneli onaylıyor ve bölümde lüks bir tasarım sunacağına dair ipuçları veriliyor. Cihazın Realme 12 Pro 5G serisi ile aynı tasarıma sahip olmasını bekliyoruz.

Realme 12+ 5G‘nin geri kalan detayları henüz gizliliğini koruyor. Cihazın yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Önümüzdeki günlerde bir lansman tarihi duyurusu ve önemli özelliklerin açıklanmasını bekleyebiliriz.

Realme 12+ 5G‘nin sızdırılan özellik listesine göre, cihaz 120Hz yenileme hızına sahip 6.67 inç düz AMOLED bir ekranla gelecek. Rapora göre, akıllı telefon 50MP Sony LYT 600 ana kamera ile iki lens daha eşleştirilecek. Akıllı telefonun Dimensity 7050 işlemci tarafından güçlendirileceği ve 67W şarj desteğine sahip 5.000mAh bir pil birimiyle destekleneceği belirtiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x