SAND ve Bu 9 Coinde Dev Balina Aktivitesi! Ne Geliyor?

Blockchain analiz firması Santiment bu sabah birçok SAND dahil birçok altcoin’den bahsetti. Bu altcoin’ler için son zamanlarda yılın en büyük birkaç işleminin yapıldığına dikkat çekti. İşte detaylar…

SAND ve bu coin’ler için balina alarmı

Tweet’e göre, Polygon (MATIC) ve Fetch.ai (FET) ağlarında 40 milyon doları aşan bir işlem gördü. Tweet ayrıca yatırımcıların ve traderların bazı büyük balina hareketleri yaşandığı için Decentraland (MANA), DIA, Immutable (IMX) ve The Sandbox’a (SAND) göz kulak olmaları gerektiğini de ekledi.

Diğer yandan Santiment’e göre Render Token da (RNDR) yükseliş sergiliyor. Render Token, 2023’ün başlarında chatGPT’den kaynaklı yapay zeka heyecanından yararlandı. Şubat ayı sonlarında bir fiyat düzeltmesinden sonra, Render Token balinaları daha fazla eylem için geri dönüyor gibi görünüyor.

Ayrıca Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Cardano kısa süre önce kendi yerel kripto destekli stablecoin’i olan Djed’i piyasaya sürdü. Lansmandan bu yana, Cardano ağındaki balina etkinliği vites yükseltmiş gibi duruyor. Uzmanlara göre Balinalar Cardano’da aktif kalırsa, yakında yerel ADA coinini olumlu yönde etkileyebilir. Ayrıca, akıllı sözleşme ağında barındırılan projelerin tokenları bir miktar yükseliş görebilir.

LTC, SNX balinaları da harekete geçti

Diğer yandan kısa ömürlü olsa da, Litecoin (LTC) Şubat ayında 100 dolar statüsünü geri aldı.  10 Mart’ta 70 doların altına geri döndükten sonra, devam eden balina aktivitesi mevcut fiyat artış trendini yönlendiriyor gibi görünüyor. Ocak ayından bu yana, popüler kripto türevleri platformu Synthetix de bir dizi yeni rekor kırdı. Son zamanlarda, üç ay içindeki en yüksek kripto balina aktivite artışını kaydetti. Özellikle fiyatlar, Synthetix ağındaki balina faaliyetleriyle yakından ilişkili gibi duruyor.

Diğer yandan NFT’lere olan ilgi dünya çapında yeniden alevlenmeye devam ederken, IMX de sürekli olarak balinalardan artan işlem etkinliği yaşıyor. 20 Mart’ta 2023’ün en yüksek balina faaliyetini kaydettikten sonra, coinde daha fazla fiyat artışı yakın olabilir.

Bu sırada, CoinMarketCap’e göre küresel kripto piyasası değeri son 24 saatte yüzde 2 arttı. Bu 24 saatlik artış, toplam kripto piyasası değerini, yazının yazıldığı tarihte yaklaşık 1,17 trilyon dolara yükseltti. MATIC fiyatı son 24 saatte yüzde 1.29 düşüş yaşadı. Sonuç olarak, MATIC’in fiyatı şu anda 1,11 dolardır. Bu arada, FET’in fiyatı aynı 24 saatlik dönemde yüzde 3.9 düştü ve fiyatı 0,37 dolar seviyelerinde.  Diğer yandan MANA’nın fiyatı son 24 saatte dolar karşısında yüzde 0.53 oranında değer kaybı yaşadı.   DIA, son 24 saatte fiyatında yüzde 1,18’lik bir artış yaşadı ve şu anda 0,3567 dolardan işlem görüyor. IMX ve SAND ayrıca küçük ivme kayıpları gördü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir